Turnieje PTT

taniectur2

Na skróty:


Okręg Mazowiecki

  • Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego
    02-03-2019 (Sat) ,Halinów, mazowiecki
  • Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego
    03-03-2019 (Sun) ,Halinów, mazowiecki
  • I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 "O Puchar Wójta Gminy Wiązowna"
    17-03-2019 (Sun) ,Wiązowna, mazowiecki
  • GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji
    23-03-2019 (Sat) ,Garwolin, mazowiecki
  • GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji
    24-03-2019 (Sun) ,Garwolin, mazowiecki
  • I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"
    09-06-2019 (Sun) ,Wesoła, mazowiecki
  • Puchar Klas A, B i C
    12-10-2019 (Sat) ,Białobrzegi, mazowiecki
  • IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"
    01-12-2019 (Sun) ,Wesoła, mazowiecki

Najbliższe turnieje – cała Polska

02-02-2019 (Saturday)

03-02-2019 (Sunday)

  • X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa
    Tuchów, małopolski

16-02-2019 (Saturday)

  • Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla
    Chociwel, zachodniopomorski

23-02-2019 (Saturday)

  • GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji
    Rędziny, śląski
  • XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Złote Pantofelki"
    Kęty, małopolski

24-02-2019 (Sunday)

  • GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji
    Rędziny, śląski

Zobacz więcej turniejów →tutaj.


Turnieje na mapie

Lokalizacje planowanych turniejów PTT na podstawie »Kalendarium wydarzeń« ze strony taniec.pl
– najbliższe (mniej niż 45 dni), – przed wakacjami, – po wakacjach

Klikaj na ikonki aby sprawdzić szczegóły

Zobacz nasze inne ekskursje lub mapę świata.


Ostatnio dodane do bazy

  • Oleski Festiwal Tańca 2019
    09-11-2019 (Sat) ,Olesno, opolski
  • Open to the World oraz Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice
    29-09-2019 (Sun) ,Myślenice, małopolski
  • WDC Mistrzostwa Świata w 10 tańcach
    28-09-2019 (Sat) ,Myślenice, małopolski
  • MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM
    07-04-2019 (Sun) ,PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA, wielkopolski
  • XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Złote Pantofelki"
    23-02-2019 (Sat) ,Kęty, małopolski
  • Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra
    30-03-2019 (Sat) ,Mierzyn k. Szczecin, zachodniopomorski

Postscriptum

Uwaga! Strona ma charakter orientacyjny. Oficjalne informacje są na stronie PTT ( → link). Lokalizacje turniejów pokazywane są z dokładnością do miasta, w którym się odbywają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *